Zustergezelschappen in de regio


Wilt u in groepsverband meelopen met de Stille Omgang? Dan kunt u zich wenden tot het zustergezelschap uit uw omgeving. Het zustergezelschap organiseert o.a. het vervoer van en naar Amsterdam.

Zustergezelschappen kunnen wijzigingen en aanvullingen mailen naar info@stille-omgang.nl

Provincie Zustergezelschap Contactadres
Friesland Friesland Paul Janssen
E-mail: stilleomgang@phjanssen.nl
Groningen Groningen APJ Lukassen
E-mail: a.lukassen10@kpnplanet.nl
Tel: 06-44584262 of 050-3134872
Gelderland Gelderland-Oost Ineke Koeleman
E-mail: aad.ineke.koeleman@gmail.com
Tel: 06
Nijmegen/Ewijk/Elst Jaap Peters
E-mail: j.peters754@chello.nl
Utrecht Soest/Hoogland/Amersfoort M Nota van Kampen
E-mail: hnosoest@hotmail.com
Tel: 06-13199766
Utrecht JPA Peek
E-mail: joop.peek@hetnet.nl
Noord Holland Alkmaar/Bergen Rini Cano
E-mail: rcano0108@live.nl
Beverwijk Leny Dekker
E-mail: henkenlenydekker@ziggo.nl
Den Helder Max van Wijk
E-mail: maxvanwijk@hotmail.com
Diemen A.Jansen
E-mail: a.th.jansen@hetnet.nl
Tel: 020-6903342
Egmond E.W. Burgmeijer
Gooi en Vechtstreek HAF Wennink
E-mail: hafwennink@hetnet.nl
Tel: 035-6912596
Haarlem A.E.J. Kuhlman
E-mail: akuhlman@quicknet.nl
Tel: 023-5376742
Heerhugowaard Jan Borst
E-mail: 4kids48@hetnet.nl
Hilversum H.W. Vierkens
Tel: 035-6382060
Hoofddorp J Kuhn
Tel: 023-5635861
Ilpendam G.A.M. Roeleveld
E-mail: broeleveld@quicknet.nl
Monnickendam W.J.Miedema
E-mail: wj.miedema@hetnet.nl
Tel: 0299-651734
Nes a/d Amstel Ruud Goedknegt
E-mail: ruud@nessersluis.net
Uitgeest Mw. A.Kager
E-mail: kefe218@kpnmail.nl
Tel: 075-6878618
Volendam Alfred Schilder
E-mail: alfred.schilder@gmail.com
Tel: 06-51578376
West Friesland A. Mes
E-mail: t.mes@quicknet.nl
Zaandam Marleen van der Wardt
E-mail: vanderwardtm@gmail.com
Zuid Holland Delft Haagse Bedevaarten
E-mail: info@bedevaart.nl
Den Haag Haagse Bedevaarten
E-mail: info@bedevaart.nl
Dordrecht PA Kuhlman
E-mail: pa.kuhlmann@dordrecht.nl
Tel: 078-6180961
Gouda Arjan Verhoeff
E-mail: a.r.verhoeff@gmail.com
Langeraar/Aarlanderveen C.N.G.M. van der Vlugt
E-mail: c.vandervlugt@ziggo.nl
Tel: 0172-603907
Leiden Willem Bakermans
E-mail: willem.bakermans@solcon.nl
Tel: 071-5120901
Rotterdam Hans Uilenbroek
E-mail: uijle028@planet.nl
www.destilleomgang.nl
Voorburg Haagse Bedevaarten
E-mail: info@bedevaart.nl
Wassenaar E.L. van Blerk
E-mail: erikvanblerk@hetnet.nl
Westland Westlandse Bedevaarten
Tel: 0174-622822
Zevenhoven PW van Veen
Tel: 06-15405660
Zeeland Zeeland Deken Paul Verbeek
Tel: 06 - 13134758
Noord Brabant Den Bosch en omstreken C.J. Pouw
E-mail: pouwcoense@home.nl
Tel: 073-6410556
Eindhoven en omstreken Geert van Eijk
E-mail: geert@dse.nl
Tel: 0499-707307
Tilburg Jan Pijnenburg
E-mail: joannes.pijnenburg@versatel.nl
Heeswijk Dinther C.J.Pouw
E-mail: pouwcoense@home.nl
Hilvarenbeek Ad Smeijers
E-mail: ad_smeijers@hotmail.com
Tel: 0135053071
Udenhout C.J. Pouw
E-mail: pouwcoense@home.nl
Tel: 073-6410556
West Brabant Jan Bedaf
E-mail: joh.bedaf@gmail.com
Tel: 0165-310206
Waalwijk A.J.Hendriks
Tel: 0416-339064
Limburg Limburg en Oost Brabant J.v.d.Beuken
E-mail: j.m.beuken@home.nl
Tel: 077-3981240
G. Jorritsma-Simons
E-mail: gerrie.jorritsma@tiscali.nl
Tel: 045-5311747
H.Verhaeg
E-mail: verhaeg@ziggo.nl
Tel: 06-28560997